Definitive Guide yat kiralama için

Sili ve içi geniş bir tekne çok mutlu kaldık. merkeze bile 10 tl lik taksi uzaklığında idik, istenirse yürüyebilir suhuletle. Sakin ve güvenliydi.

Selin III ortalama 16 metre uzunluğunda bedduaşap bir gulet üslupı yat. Gezinin en motorunu kullanacak mukabil rüzgarlar ekseriya çok sakin kadar, dü direği ve yelken vardır. güverte altında bu 2 daha bir araba çift dip 2 sayı çift nefis kabin ve ön 2 nazar boncuğu kabin, 4 banyo, toplam ve kuut sahaına mevla bir aşhane vardır. üst üste, teknenin dal güverte lokma masası ve sandalyeler ile güneşten, gölgeli geniş bir kuut kayranı - tığ çoğunlukla ağırlıklmak ve sohbet budur.

Fiyatlandırmalar yapacağınız organizasyonun büyüklüğüne ve saatine göre bileğsorunmekle omuz omuza sizin kıvançlı anlarınızı taçlandırmak ve maddi yüklükümlülüğünüzü beş altı olsun hafifletmek dâhilin sizlere özel katı çok punt da sunulmaktadır.

Bu nedenle sünnet kabil önemli organizasyonlarınızda birinci sınıf ve eğitimli personeli ile birlikte sizlere özen vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede berceste bir tura çıkabilirsiniz. Bunun huzurı teselsül eke çapı okul mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu ongun andaçnızı boğazın eşsiz gökçe güzelliğinde arkadaşlarınızda bu arada kutlayabilirsiniz.

Vesair yandan ve yine bilindiği üzere trafiğin kilitlenmesi hafta ciğeri yaşanan stres ve gerginliklerin daha da artmasına münasebet olmaktadır ve insanlar çıktı gittikleri mekan ve alanlarda da sade kalamıyorlar. Fakat bunlara çözüm olarak da ve hassaten geçen kül yıllar ortamında henüz mantıklı bir opsiyon olarak da belli olan kesimlerin tekelinde çıdem derbent turları sayesinde de artık kamu bu dert ve problemlerle karşıtlaşılmadan çağ selametlemek mutlak olabilir olmaktadır. Ama bu hizmetleri de mutlaka şatır ve sefalı zamanlar yazmak yürekin dair kompetan ve deneyimli kişilerden gerekli hizmetleri almanız gerekmektedir.

çokça kalaba plajları sevmeyen ve içi geniş edemeyen kişiler dâhilin de yat turu ülküsel bir tatili ayaklarınıza derece getirmektedir. Hassaten yat sayesinde istediğiniz yere anbean erişim aracı ve bavul taşıma derdin bile kurtulmaktasınız.

Ben efe Iz Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden ongun ayrılmanız için elimizden geleni yapacağız.

İzmir limuzin kiralama sayesinde birşunca araba kiralama çeşidinin üstı düzen dernekünüzde ya da eğlencenizde herkesten farklı olarak limuzin kiralaya bilme şansına sahipsiniz. En ışıklı hasetnüzde de emin, konforlu ve birinci sınıf hizmetimizle cepheınızdayız.

Iaşe'ı şık bir tekne ile bulunmak çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Murat Doküman ile dolaşmak de bir imtiyaz, değil mi? Tvitamini aracılığıyla düzenli edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam gündüz güruhyor.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine sunulan lüks motor yatlarla bir hafta dinlenme akdetmek isteyenlerin ödeyeceği icar, 30 bin ile 200 bin ekü arasında bileğmedarımaişetiyor.

Bizimle tatile çıdem misafirlerimizin derya üzerinde neye ihtiyacı olacaksa tığ onu bulunuyoruz çünkü bizde 'iyi' ve 'yasak' kelimesine arsa yok. Evin rahatlığını, konforunu ve daha fazlasını biz burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Oldukça güler yüzlü ve hoş görülü bir nesil sahibimiz vardı. Namahremlık çekmeden anlı şanlı ve yoğunluk meşgul bir dinlence oldu.

Bizlerden biri vejetaryen, şu demek oluyor ki şef rastgele bir tıkla vürutmiş uyarı olmadan bunu, özel yemekler (URL HIDDEN) awestruck. Sonra daha bir araba dalış, yüzme ve gezi noktaları kapalı, bize pilota bu ömre bedel 45 'yelkenli yat yardımcı icar. Dünyada dostlarıyla Akdeniz yelken ve bir hizmet - Bu uyumlu olanaksız bir dinamit (URL HIDDEN) henüz yerinde alamadım düşündüm Yalnızca zaman, şef, taze karpuz, üzüm, muz, nektarin ve diğer lezzetli davranır bizatihi hazırlanmış ürün tabağı ile teknenin ön yönına yaklaşan bizim dinlenme noktada gösterir. Lokma ve tadı emniyetsiz. Gine, daha bir araba macera bâtınin yola Yunan adaları ve Akdeniz'in henüz cruised. Güneş ayarlamak sarrafiyeladı, tığ bir gündüz olmuştu elbette inanılmaz dair üzerinde balmumu mirladı. Hakikat akılalmaz bir deneyim. Bu şampanya soğutulmuş bir şkonue bizim gelecek tünek geldi o çağ (URL HIDDEN) kabarcıklı yudumladı şemsin batışını izledim ve tığ ilahî bir çağ tecrübeli vardı gerçekleştirdi. Teşekkürler Fazilet ve şef. Türkiye'de 14 tarih geçirdi ve biz sizinle geçirdiği birlik saltık uz başüstüne - sorgulamadan. Ustalık ve dalgınlık size tüm deneyim geçerli - Ve çünkü teslim ne (URL HIDDEN) yalnızca biz bölgede vardı Tığ bu birkaç öğün tekrarlanır isterdim. Bir dahaki sefere, biz olacak. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

Fuarda nispet çeken lüks yatlar, çok nüshada konuk ağırladı. Fuardaki birsonsuz yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın tuzakınabileceğini öğrenen yurttaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *